Skontaktowała się z nami zaprzyjaźniona agencja  Eventy Diamenty aby wspomóc ich przy organizacji kluczowego wydarzenia w przestrzeni Klubu Wytwórnia, przyległego do kultowego łódzkiego Hotelu Hilton.

Wydarzenie było bardzo prestiżowe gdyż miał być to jubileusz 30 – lecia istnienia firmy SALVE, MEDICA i SALVE MEDICA.  Po dokładnych oględzinach sal w łódzkiej Wytwórni i wspólnego rozplanowania przestrzeni przystąpiliśmy do działania.

Jedną z głównych atrakcji wieczoru miał być występ cover bandu w 6-cio osobowym składzie, dlatego zdecydowaliśmy się na dużą scenę o wymiarach 10×6 metrów ustawioną na 80 cm nogach, tak aby goście siedzący nawet na samym końcu Sali widzieli co dzieje się na scenie, zaś muzycy mieli zapewniony pełen komfort podczas występu. W widoczności wydarzenia pomagał również nasz ekran ledowy o wymiarach 6x4m zawieszony nad sceną. Na ekranie oprócz prezentacji i filmów zrealizowaliśmy również transmisję z ceremonii rozdania nagród, tak aby goście siedzący na końcu widzieli dokładnie co dzieje się na scenie. Do realizacji wizji z dwóch kamer zaprosiliśmy firmę Nieznani Studio z którą często współpracujemy.

Organizator poprosił również o doświetlenie stolików, dekorację światłem ścian oraz oczywiście rozbudowane oświetlenie sceniczne.

Zastosowaliśmy do tego 24 głowice ruchome typu WASH, 24 głowice ruchome typu spot i ok. 50 urządzeń typu ledbar i led washer. Wszystko to dało nam ok. 120 urządzeń inteligentnych sterowanych w technologii DMX przez naszego oświetleniowca.

Przechodząc w tym miejscu do dźwięku, zastosowaliśmy nagłośnienie LINE ARRAY marki dBTechnologies. 16 modułów Vio – co zapewniło krystalicznie czysty dźwięk, zaś basy od dBTechnologies dodały energii na parkiecie.

Wszystko to spięte było do 24 kanałowego stage boxa. Dla artystów oprócz mikrofonów na statywach, diBoxów i omikrofonowania perkusji zapewniliśmy również indywidualne systemy odsłuchów dousznych IEM.

IEM to coraz popularniejsze rozwiązanie które stosują również zespoły coverowe.

Za realizacją od stronu dźwięku stanęło tego wieczoru dwóch naszych doświadczonych specjalistów. Michał nr 1 – realizator frontowy świetnie sobie poradził z wysterowaniem zespołu, zaś Michał nr 2 zajął się tym, aby artyści świetnie słyszeli się na scenie.