W tym wydarzeniu wzięliśmy udział  w sobotę, 7 października. Tego dnia na mieszkańców Katowic i Aglomeracji Górnośląskiej czekało mnóstwo atrakcji w Katowickim Parku Leśnym. Organizatorem Rodzinnego Pikniku Sportowego była  Fundacja LOTTO a projekt współfinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Do współpracy zostaliśmy zaproszeni przez zaprzyjaźnioną agencję BULB EVENTS – Dominik Kowalczyk.

Byliśmy odpowiedzialni za sferę multimedialno – dźwiękową. Zamontowaliśmy konstrukcje dwóch scen – główną o wymiarach 6×8 i mniejszą o wymiarach 4x3m. Obie sceny zaopatrzone były w nagłośnienie i oświetlenie, a na głównej stanął również nasz mobilny ekran LED o wymiarach 3×2.

Poza tym zapewniliśmy organizatorom drugi ekran ledowy który spełniał rolę tablicy wyników dla zawodników startujących w zawodach.

Na scenie głównej odbywały się wywiady z mistrzami polskiego sportu. Zapewniliśmy mikrofony dla prowadzących i prelegentów oraz scenografię. Wszystko to skoordynowaliśmy i starannie zrealizowaliśmy od strony dźwiękowo – multimedialnej.

Kilka godzin wspólnej zabawy, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko sprawiło, że piknik był wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi, które licznie pojawiły się na wydarzeniu.

Podczas wydarzenia można było skorzystać z przygotowanych atrakcji, porozmawiać ze znanymi sportowcami oraz wybiegać sprzęt sportowy dla swojej ulubionej podstawówki! Co 30 minut natomiast startował Test Coopera.

Uczestnicy bezpłatnej zabawy mogli liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek.